Superpotraviny, které pozitivně ovlivňují fungování těla a zvyšují jeho obranyschopnost.

Spirulina je sladkovodní sinice, která byla po staletí konzumována díky své vysoké nutriční hodnotě a přínosům pro zdraví. Obsahuje asi 60 až 70 procent bílkovin.
Bílkoviny ve spirulině jsou takzvané "kompletní bílkoviny", což znamená, že obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které vaše tělo potřebuje, ale nemůže samo o sobě vyrábět. Je to také dobrý zdroj vápníku, železa, hořčíku a vitamínů A, E a K. Poskytuje téměř okamžitý nárůst energie člověka a zároveň přispívá ke zlepšení vytrvalosti a snížení únavy. Pomáhá zlepšovat imunitní systém a poskytuje výjimečnou podporu srdce, jater a ledvin. Spirulina také pomáhá okysličení krve, vyrovnávání pH v těle a očistění těla od toxinů a jiných nečistot, které mohou způsobovat nemoci nebo jiné zdravotní komplikace. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky.

Chlorella
 je druh sladkovodní řasy s bohatým obsahem bílkovin, tuků, sacharidů, vlákniny, chlorofylu, vitamínů a minerálů. Užívá se především pro její detoxikační a antioxidační účinky. Čistí trávicí ústrojí podporuje vylučování a funkci střev, ale také imunitní systém a je tak vhodná pro lidi s oslabeným organismem, či lidi trpící chronickými chorobami.

Mladý ječmen je produktem ječmene setého, který používaly již naše prababičky. Rostlina je sklizena již jako zelený výhonek. Právě tento zelený výhonek obsahuje nejvyšší množství živin a biologicky aktivních látek. Mezi ně patří zejména hořčík, vápník, železo, antioxidanty, vitamíny B, A, C a E ale také aminokyseliny. V mladém ječmeni najdeme rovněž velké množství chlorofylu. Mladý ječmen posiluje imunitní systém, podporuje zdravé kosti, pomáhá při hubnutí a detoxikuje tělo. Odstraňuje tedy škodlivé těžké kovy z těla. Jeho obsah chlorofylu poskytuje dostatek kyslíku pro zdravý průtok krve. Mezi další pozitivní vlastnosti patří silné antioxidační účinky. Ječmen totiž bojuje proti škodlivým volným radikálům, které kontaminují tělo.

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 44,99 EUR
2,99 EUR pri objednávke do 44,99 EUR